Rajtlista

1.

1

THILL Tom

LUX

Team Differdange-Losch

2.

2

RUSNAC Maxim

MLD

Team Differdange-Losch

3.

3

DONDERS Jelle

BEL

Team Differdange-Losch

4.

4

LOVASSY Krisztián

HUN

Team Differdange-Losch

5.

5

RAILENAU Cristian

MLD

Team Differdange-Losch

6.

6

REGUERO CORRAL Gabriel

ESP

Team Differdange-Losch

7.

11

MANNINEN Matti

FIN

Team FixIT.no

8.

12

MADSEN Kristoffer*

NOR

Team FixIT.no

9.

13

JENSEN Jan William

NOR

Team FixIT.no

10.

14

SPIKSETH Elias Angell

NOR

Team FixIT.no

11.

15

JACOBSEN Andreas S*

NOR

Team FixIT.no

12.

16

LØVIK Åsmund Romstad

NOR

Team FixIT.no

13.

21

ISTLSTEKKER Zsolt*

HUN

TIPOGRÁFIA DeGaVi

14.

22

GYÖNGYÖSI Kevin*

HUN

TIPOGRÁFIA DeGaVi

15.

23

BEREGSZÁSZI Bence*

HUN

TIPOGRÁFIA DeGaVi

16.

24

LÁSZLÓ Attila*

HUN

TIPOGRÁFIA DeGaVi

17.

25

MINKÓ Roland*

HUN

TIPOGRÁFIA DeGaVi

18.

26

PÁPAI Ádám*

HUN

TIPOGRÁFIA DeGaVi

19.

31

PEÁK Barnabás*

HUN

Kontent-DKSI Cycling Team

20.

32

SZÖLLŐSI Ferenc*

HUN

Kontent-DKSI Cycling Team

21.

33

FEGYVERES Máté*

HUN

Kontent-DKSI Cycling Team

22.

34

SZARKA Gergely*

HUN

Kontent-DKSI Cycling Team

23.

35

HAJDU Barna

HUN

Kontent-DKSI Cycling Team

24.

36

HARTMANN József

HUN

Kontent-DKSI Cycling Team

25.

41

BECK Joschka

GER

BIKE AID

26.

42

TESHOME Meron

ERI

BIKE AID

27.

43

VAN ENGELEN Adne

NED

BIKE AID

28.

44

SCHÄFER Timo

GER

BIKE AID

29.

45

KIPKEMBOI Salim*

KEN

BIKE AID

30.

46

HABTOM TEKLE Awet

ERI

BIKE AID

31.

61

GHEBREIGZABHIER Amanuel

ERI

DIMENSION DATA FOR QHUBEKA

32.

62

EYOB Metkel

ERI

DIMENSION DATA FOR QHUBEKA

33.

63

ARERUYA Joseph*

RWA

DIMENSION DATA FOR QHUBEKA

34.

64

CHOKRI El Mehdi*

MOR

DIMENSION DATA FOR QHUBEKA

35.

65

DLAMINI Nicholas*

RSA

DIMENSION DATA FOR QHUBEKA

36.

71

RUČIGAJ Žiga*

SLO

ROG LJUBLJANA

37.

72

PENKO Izidor*

SLO

ROG LJUBLJANA

38.

73

FINKŠT Tilen*

SLO

ROG LJUBLJANA

39.

74

GROŠELJ Matic*

SLO

ROG LJUBLJANA

40.

75

POGAČAR Tadej*

SLO

ROG LJUBLJANA

41.

76

JERMAN Žiga*

SLO

ROG LJUBLJANA

42.

81

VANTORNOUT Klaas

BEL

Marlux-Napoleon Games

43.

82

DE CLERCQ Angelo

BEL

Marlux-Napoleon Games

44.

83

SIEBENS Gianni*

BEL

Marlux-Napoleon Games

45.

84

DRIESSENS Jarne*

BEL

Marlux-Napoleon Games

46.

85

PAUWELS Tijl*

BEL

Marlux-Napoleon Games

47.

86

THOMAS Joseph*

BEL

Marlux-Napoleon Games

48.

91

SUNDERLAND Scott

AUS

IsoWhey Sports SwissWellness

49.

92

HARPER Chris

AUS

IsoWhey Sports SwissWellness

50.

93

ROE Timothy

AUS

IsoWhey Sports SwissWellness

51.

94

HUCKER Robbie

AUS

IsoWhey Sports SwissWellness

52.

95

VAN DER PLOEG Neil

AUS

IsoWhey Sports SwissWellness

53.

96

LAKE Sean

AUS

IsoWhey Sports SwissWellness

54.

111

PSZCZOLARSKI Wojciech

POL

SKC TUFO Prostějov

55.

112

TEKLINSKI Adrian

POL

SKC TUFO Prostějov

56.

113

OTRUBA Jakub*

CZE

SKC TUFO Prostějov

57.

114

SIPOS Marek*

CZE

SKC TUFO Prostějov

58.

115

ŠTIBINGR Matej*

CZE

SKC TUFO Prostějov

59.

116

ZAHÁLKA Matej

CZE

SKC TUFO Prostějov

60.

121

NOVÁK Carol Eduard

ROU

Tusnad Cycling Team

61.

122

SEBESTYÉN Szabolcs

ROU

Tusnad Cycling Team

62.

123

LEZICA Facundo Gabriel

ARG

Tusnad Cycling Team

63.

124

VELAZQUEZ Hugo Angel

ARG

Tusnad Cycling Team

64.

125

RAMOS Ruben Gabriel

ARG

Tusnad Cycling Team

65.

126

KRASNOV Leonid

RUS

Tusnad Cycling Team

66.

131

ACEVEDO CALLE Janier Alexis

COL

United Healthcare Pro Cycling Team

67.

132

NORRIS Lachlan

AUS

United Healthcare Pro Cycling Team

68.

133

CLARKE Jonathan

AUS

United Healthcare Pro Cycling Team

69.

134

HAEDO Lucas Sebastian

ARG

United Healthcare Pro Cycling Team

70.

135

ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo

COL

United Healthcare Pro Cycling Team

71.

136

JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander

COL

United Healthcare Pro Cycling Team

72.

141

FEJES Gábor

HUN

Bátorfi-Trek Team

73.

142

HOLLÓ Botond

HUN

Bátorfi-Trek Team

74.

143

PÁLYI Csaba

HUN

Bátorfi-Trek Team

75.

144

RUTTKAY Zoltán*

HUN

Bátorfi-Trek Team

76.

145

SZALONTAY Sándor

HUN

Bátorfi-Trek Team

77.

146

SZEGHALMI Bálint

HUN

Bátorfi-Trek Team

78.

151

KISS Gergely

HUN

Epronex – Bike Hungary

79.

152

ÁBRÓK Norbert

HUN

Epronex – Bike Hungary

80.

153

SIMON Péter

HUN

Epronex – Bike Hungary

81.

154

KRIVÁN András

HUN

Epronex – Bike Hungary

82.

155

SOLYMOSI Márton

HUN

Epronex – Bike Hungary

83.

156

DOLLESCHALL Patrick

AUT

Epronex – Bike Hungary

84.

161

BURUCZKI Szilárd

HUN

Cube-Csömör

85.

162

DINA Dániel

HUN

Cube-Csömör

86.

163

VALTER Attila

HUN

Cube-Csömör

87.

164

PARTI András

HUN

Cube-Csömör

88.

165

DINA Márton

HUN

Cube-Csömör

89.

166

CSER Gábor

HUN

Cube-Csömör

90.

171

KLISURIĆ Stevan

SRB

SERBIA – National Team

91.

172

DANILOVIC Marko

SRB

SERBIA – National Team

92.

173

STEFANOVIC Stefan

SRB

SERBIA – National Team

93.

174

KALABA DušAn*

SRB

SERBIA – National Team

94.

175

ANTONIJEVIC Goran

SRB

SERBIA – National Team

95.

181

BERTALAN Balázs Károly*

HUN

Kőbánya Cycling Team

96.

182

LÓKI Bence

HUN

Kőbánya Cycling Team

97.

183

PUSKÁS Dávid

HUN

Kőbánya Cycling Team

98.

184

MOLNÁR István

HUN

Kőbánya Cycling Team

99.

185

FILUTÁS Viktor*

HUN

Kőbánya Cycling Team

100.

186

MÓRICZ Dániel*

HUN

Kőbánya Cycling Team

101.

191

TYBOR Patrik

SVK

Dukla Banska Bystrica

102.

192

PALCAK Jozef

SVK

Dukla Banska Bystrica

103.

193

MAHDAR Martin

SVK

Dukla Banska Bystrica

104.

194

MALOVEC Lubos

SVK

Dukla Banska Bystrica

105.

195

ZIMANY Kristian

SVK

Dukla Banska Bystrica

106.

196

FOLTÁN Adrián*

SVK

Dukla Banska Bystrica